Nieuws

Bernd Bracke wint 3de Zaterdagavondtornooi

Aankondiging Provinciaal Criterium & Kampioenschap Klassementsreeksen

Aankondiging Provinciaal Criterium & Kampioenschap Veteranen

Marijn Waeyenberg wint 2de Zaterdagavondtornooi

Tornooien september

za-zo 01-02 september
B-tornooi TTC INGELMUNSTER (West-Vlaanderen)
 
za 01 september
B-tornooi Pingouin LEUVEN (Vlaams-Brabant)
C-tornooi Top Spin RETINNE (Luik)
Veteranen-tornooi OBOURG (Mons-Henegouwen)
 
zo 02 september
A-tornooi AF Royal Charleroi VILLETTE (Henegouwen)
B-criterium NIVELLES (Nijvel - Brussel)
B-tornooi RTT ANDENNE (Masters Namen)
B-tornooi RULLES (Luxemburg)
C-tornooi TAMARA HOESELT (Limburg)
 
za 08 september
B-tornooi DOUR (Henegouwen)
B-tornooi LA CIPALE (Ciney - Masters Namen)
Veteranen tornooi ESSOR PAYS NOIR (Henegouwen)
 
zo 09 september
B-criterium ALPA (Schaarbeek - Brussel)
C-criterium TT LEUZE 65 (Masters Namen)
https://frbtt-namur.be/wp-content/uploads/2018/08/2018-2019_MS06_reg_leu...
 
zo 23 september
B-criterium PIRANHA (Waterloo - WaalsBrabant)
B-tornooi CHATELET (Henegouwen)
B-tornooi HAYON EBS (Sambreville - Masters Namen - info volgt)
 
zo 30 september
Provinciaal criterium OOST-VLAANDEREN (klassementsreeksen - info volgt)
B-tornooi COUILLET (Charleroi - Henegouwen)

(bron: site TTC Rooigem-Gent)

Johan Caboor wint 1ste Zaterdagavondtornooi

Privacy-verklaring

Hier  kunt u de privacy-verklaring van TTC Gent vzw nalezen.

Zomertornooien

za 28 - zo 29 juli
B-criterium SOKAH (Antwerpen)
http://www.sokah.be/…/Criterium/4B-criterium_2018_folder.pdf

vr 3 - zo 5 augustus
A-tornooi Gouden Palet TORHOUT (West-Vlaanderen)
https://ttcsportline.blogspot.com/…/internationaal-gouden-p…

vr 10 - zo 12 augustus
A-tornooi OSTEND MASTERS (West-Vlaanderen)
http://ttcdriveoostende.be/tornooi/time-schedule.html

vr 17 - zo 19 augustus
A-tornooi WENDUINE (West-Vlaanderen)
https://competitie.vttl.be/?menu=7&viewseries=1&t_id=2941

za 18 - zo 19 augustus
C-criterium PINGKOLO (Bierbeek/Leuven - VlaamsBrabant)
http://vlb.vttl.be/…/201…/336-criterium-c-2018_reglement.pdf

zo 19 augustus
C-tornooi Masters VILLERS-PROMOTION (Namen - info volgt)

za 25 - zo 26 augustus
B-criterium WIELSBEKE (West-Vlaanderen)
http://users.telenet.be/karinve…/ttcwielsbeke/criterium.html

za 25 augustus
C-tornooi Masters TT BUNNY (Leignon - Namen - info volgt)

zo 26 augustus
B-criterium LIMAL WAVER (Waals-Brabant - info volgt)
C-tornooi Masters TT SMS (Spy - Namen - info volgt)

za-zo 01-02 september
B-tornooi TTC INGELMUNSTER (West-Vlaanderen)
https://www.facebook.com/events/183812469153014/permalink/183814835819444/

za 01 september
Veteranen-tornooi OBOURG (Mons-Henegouwen - info volgt)

zo 02 september
A-tornooi AF Royal Charleroi VILLETTE (Henegouwen)
https://www.villette-charleroi.be/
B-criterium NIVELLES (Nijvel - Brussel - info volgt)
B-tornooi RTT ANDENNE (Masters Namen - info volgt)
C-tornooi TAMARA HOESELT (Limburg)
http://www.pclk.be/wordpress/?page_id=17

za 08 september
B-tornooi DOUR (Henegouwen - info volgt)
Tornooi LA CIPALE (Ciney - Masters Namen - info volgt)
Veteranen tornooi ESSOR PAYS NOIR (Henegouwen - info volgt)

zo 09 september
B-criterium ALPA (Schaarbeek - Brussel - info volgt)
C-criterium TT LEUZE 65 (Masters Namen - info volgt)

zo 23 september
B-tornooi HAYON EBS (Sambreville - Masters Namen - info volgt)
C-criterium PIRANHA (Waterloo - WaalsBrabant - info volgt)
Tornooi CHATELET (Henegouwen - info volgt)

zo 30 september
Provinciaal criterium OOST-VLAANDEREN (klassementsreeksen - info volgt)
Tornooi COUILLET (Henegouwen - info volgt)

(bron: site TTC Rooigem-Gent)

Zomercriterium Oostende beweegt

https://www.wvl.vttl.be/wp-content/uploads/2018/03/18-19_zomercriteria_oostende.pdf

Dit is een tornooi met voorgift en gaat door op volgende zaterdagen : 07, 14, 21 en 28 juli 2018.

inschrijvingen via mail : zomercriteria@gmail.com

Zaterdagavond tournooi

5 augustus 2017 - 12 augustus 2017 - 19 augustus 2017 - 26 augustus 2017 

 

Inschrijven tot 18:45 op de avond zelf, of op voorhand via ttc_gent@hotmail.com

previous   1 2 3 4 5 6 7 8 9   next