Nieuws

TT Info 1

Klik hier

(bron: PC OVL)

Jelle Langaskens wint 3de Zaterdagvondtornooi - Steff De Graeve eindwinnaar

Johan Caboor wint 2de Zaterdagavondtornooi

Tornooien september

zo 1 september
A-tornooi VILETTE (Charleroi - Henegouwen - info volgt)
C-tornooi HOESELT (Limburg)
 
za 7 september
B-tornooi DOUR PALETTE (Dour - Bergen - Henegouwen)
C-tornooi Masters LA CIPALLE (Ciney - Namen)
Veteranen Tornooi ESSOR PAYS NOIR (Thuin - Henegouwen - info volgt)
 
zo 8 september
B-tornooi SINT-TRUIDEN (Limburg)
Tornooi NIVELLES (Waals-Brabant - info volgt)
 
zo 15 september
C-tornooi Masters TT LEUZE (Namen - info volgt)
 
zo 22 september
C-tornooi RTT ANS (Alleur - Luik)
 
zo 29 september
B-tornooi COUILLET (Charleroi - Henegouwen - info volgt)
C-tornooi Masters HAYON EBS (Sambreville - Namen - info volgt)
Tornooi PIRANHA (Waterloo - Brussel - info volgt)
Tornooi ARC-EN-CIEL (Brussel - info volgt)
 
(bron: site TTC Rooigem-Gent)

Marijn Waeyenbergh wint 1ste Zaterdagavondtornooi

Pol

Pol doet iedereen de groetjes!

Schoon schip

Schoon schip gemaakt in de berging om met een frisse geest aan het volgend seizoen te kunnen beginnen.

Tornooien Zomer 2019

za 13 juli
 
B-criterium TTC DILBEEK (Vlaams-Brabant)
 
 
 
 
za 3 - zo 4 augustus
 
B-criterium TTK GIERLE (Antwerpen)
 
 
 
 
za 10 - zo 11 augustus
 
C-tornooi TTC WIELSBEKE (West-Vlaanderen)
 
 
B-criterium SOKAH (Hoboken - Antwerpen)
 
 
 
vr 16-zo 18 augustus
 
C-Criterium PINGKOLO (Bierbeek/Leuven - Vl-Brabant)
 
 
 
 
zo 18 augustus
 
C-tornooi Masters VILLERS-PROMOTION (Namen - info volgt)
 
 
vr 23 - zo 25 augustus
 
A-tornooi WENDUINE (West-Vlaanderen)
 
 
 
za 24 augustus
 
B-tornooi Masters ANDENNE (Namen - info volgt)
 
 
zo 25 augustus
 
C-tornooi Masters TT BUNNY (Leignon - Namen - info volgt)
 
 
za 31 aug - zo 1 september
 
B-tornooi TTC MANDELHOEK (Ingelmunster- W-Vl)
 
 
 
za 31 augustus
 
C-tornooi Masters TT SMS (Spy - Namen - info volgt)
 
 
zo 1 september
 
A-tornooi VILLETTE (Charleroi - Henegouwen - info volgt)
 

(bron: site TTC Rooigem-Gent)

Klassementsherzieningen

Dries Pollet => C6

Luc Masijn => E4

> lijst met klassementsherzieningen

(bron: PC OVL)

Michiel Symens wint Veteranenkampioenschap

Uitslag:

1. Michiel Symens (E2)
2. Yves Van Tomme (D6)
3. Wouter Van Hecke (D4)
4. Luc Masijn (E2)
5. Lieve Vriens (E4)
6. Freddy Buysse (E6)
7. Peter Van Bocxstaele (E0)
8. Luc Van Hecke (E0)
9. Glenn Roeland (NA)
10. Jiangning Li (E6)
11. Ronny Verhoeven (E6)
12. Jan Callebert (NG)
13. Jaak De Soete (E6)
14. Bruno Palinckx (E0)

previous   1 2 3 4 5 6 7   next