Nieuws

Tornooien Februari

zondag 2 februari
Veteranen Tornooi RPV ECAUSSINNES (Henegouwen)
 
zaterdag 8 februari
B-tornooi MARQUAIN (Doornik / Henegouwen)
C-tornooi Masters CTT CHAMPDENHAUT (Namen)
Veteranen Tornooi MEMORIAL A. MOYEN (Bergen / Henegouwen)
 
zondag 9 februari
C-tornooi THIRIMONT/BEAUMONT (Henegouwen)
 
zondag 16 februari
C-tornooi Masters TT RHISNES (Namen) - info volgt
 
zondag 23 februari
Veteranen Tornooi MANAGE (Henegouwen)
 
zaterdag 29 februari
Veteranen Tornooi HEPPIGNIES (Charleroi / Henegouwen)
 
zondag 1 maart
B-tornooi THUIN (Henegouwen)
 

Tornooien januari

zaterdag 4 januari
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) klassementsreeksen + dubbel
 
zondag 5 januari
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) jeugdreeksen + veteranen
 
zondag 12 januari
Veteranen Tornooi ESTAIMBOURG (Henegouwen)
 
zondag 19 januari
B-tornooi SNOOPING MOUSCRON (Henegouwen)
 
zondag 26 januari
C-tornooi Masters PALETTE GEMBLOUX (Namen) -
info volgt
C-tornooi DOLHAIN (Luik/Verviers)
Veteranen Tornooi THUIN (Henegouwen)
 

TT Info 12

Klik hier

(bron: PC OVL)

Subho Shankar Basu wint internationaal gekleurd Intern Recreantentornooi

  

Tornooien januari

zaterdag 4 januari !!!
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) klassementsreeksen + dubbel
 
zondag 5 januari !!!
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) jeugdreeksen + veteranen
 
zondag 12 januari
Veteranen Tornooi ESTAIMBOURG (Henegouwen) -
info volgt
 
zondag 19 januari
B-tornooi SNOOPING MOUSCRON (Henegouwen) -
info volgt
 
zondag 26 januari
C-tornooi Masters PALETTE GEMBLOUX (Namen) -
info volgt
Veteranen Tornooi THUIN (Henegouwen) - info volgt
 

TT Info 11

Klik hier

(bron: PC OVL)

Remi Frateur (D2) wint 2de ronde Beker van de Club

TT Info 10

Klik hier

(bron: PC OVL)

TT Info 9

Klik hier

(bron: PC OVL)

Tornooien december

zondag 1 december
C-tornooi Masters PALETTE ST-LOUIS ROSEE (Namen)
Veteranen Criterium SOBEKA ZWEVEGEM (West-Vl)
https://competitie.vttl.be/?menu=7&viewseries=1&t_id=3437
Veteranen Tornooi SPA CHARLEROI (Henegouwen)
 
zondag 8 december
Veteranen Tornooi PAPIGNIES / FLOBECQ (Henegouwen)
 
zondag 15 december
Veteranen Tornooi GERPINNES (Henegouwen)
 
zaterdag 28 december
C-tornooi DENDERLEEUW (Oost-Vlaanderen)
 
zaterdag 4 januari !!!
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) klassementsreeksen + dubbel
 
zondag 5 januari !!!
Provinciale Kampioenschappen OOST-VLAANDEREN (Oosterzele) jeugdreeksen + veteranen

(bron: site TTC Rooigem-Gent)

1 2 3 4 5   next