Jeugd

Sportkalender Jeugd -12

Sportkalender 2016-2017 jeugd -12 (bron: PC OVL)

Driedelige Jeugdliga

Nu inschrijven voor de 3-delige jeugdliga via competitiewebsite of via mail naar bjornneirinck@hotmail.com
Het reglement kan je hier terugvinden.

(bron: PC OVL)

Geen jeugdtraining op zaterdag 03 september 2016

Zaterdagamorgen 03 september 2016 zal er geen jeugdtraining zijn omwille van de opendeurdag van de Odisee Hogeschool.

Sint-Paulus Smidsestraat wint scholentornooi

 

CZ6A8487

vlnr: 1. Anwar Koua (De Wijze Eik), 2. Jef Verhovert (Sint-Paulus), 3. Jonathan Dhondt (Sint-Paulus), 4. Kwinten Aelbrecht (SJC Oude Bareel)

CZ6A8492

Sint-Paulus Smidsestraat

 

De volledige rangschikking volgt later.

SCHOLENTORNOOI 3 mei 2014

affiche scholentornooi (pdf)

inschrijvingsformulier (pdf)

INGESCHREVEN SPELERS: 36 (laatste update 30/04/2014)

INSCHRIJVEN kan nog via mail tot donderdag 1 mei

Kom meespelen en help je school aan de beker voor de

‘Beste tafeltennisschool van Gent’

 

  • Voor leerlingen uit alle Gentse basisscholen (6-12j.)
  • Iedereen speelt minstens vier wedstrijden
  • Drankjes en versnaperingen te verkrijgen in de bar
  • Prijzen voor : -   “beste tafeltennisschool van Gent” 
                              op basis van de vijf beste individuele resultaten
                         -   finalisten individueel
                         -   school met meeste deelnemers

 Waar?                 Tafeltennisclub Crawford Gent                                  

                           Sporthal KaHo Sint-Lieven
                           Gebroeders Desmetstraat 1                            
                           9000 GENT (nabij het Rabot)

 

Wanneer?         

Op zaterdag 3 mei 2014, ten laatste aanwezig zijn om 9u00!!!

Einde voorzien rond 13u

€1 deelname

Maximum 84 spelers toegelaten

Graag aanwezig in sportieve kledij of turn t-shirt van de school

Inschrijven? (via mail tot en met donderdag 1 mei 2014)

Via mail naar stevendullaert@hotmail.com Na elke nieuwe inschrijving volgt er dagelijks een update en tevens bevestiging van uw inschrijving bovenaan dit bericht.

Tornooileiding: Yves Van Tomme (0479 75 98 56), Steven Dullaert (0497 06 82 07)

 

Groepsfoto krokusstage

groepsfoto stage

Krokusstage 3-4/03/2014 - STAGE VOLZET

1467401_10201337051242420_1848375842_n

- maandag 3 en dinsdag 4 maart 2014

- telkens van 10-16u (middagpauze van 12u30-13u30)

- Sportzaal KaHo Sint-Lieven, Gebr Desmetstraat 1, 9000 GENT

- €15 eur voor 1 dag, € 25 voor 2 dagen (of €10/€20 voor 2e lid uit het gezin)

- voor spelers niveau B4-B6-C-D-E-NG. De deelnemers worden ingedeeld in twee niveaugroepen.

- trainers:
Kristof & Steven

- sparring: 
Anthony (B2) en D/E-speler

- max 24 deelnemers per dag

- inschrijven via Steven Dullaert (@hotmail.com) of via de facebookpagina tot zaterdag 1 maart 2014
(23-02-14) STAGE VOLZET

Jeugdster 2013

Ruben Lateur heeft de meeste punten bij elkaar gesprokkeld voor de jeugdster van Crawford 2013. Zijn bijdrage tijdens taartenverkoop gaf de doorslag voor het klassement. Ruben won de eerste editie ook al en volgt Pieter-Jan op. Zusjes Annelies en Delphine Gevaert eindigden samen tweedes. Hannes V.G. greep net naast de prijzen maar kreeg toch nog een attentie omdat hij de trouwste aanwezige speler was op de geleide trainingen, ook weer net voor Annelies en Delphine die een gelijk parcours aflegden. Tomasz tenslotte werd beloond omdat hij door weer en wind naar de trainingen kwam vanuit Wetteren met de bus of fiets.

Uitslag familietornooi

IMG_1066

Volledige rangschikking:

Speler 1  Speler 2 Ploegwaarde Uitslag
Pieter-Jan Corteel (B6) peter (NA) 15 1
Ilias Koua (NG) Anoua Koua (NA) 2 2
Ruben Lateur (C4) buurman Ronny 12 3
Dominique De Tollenaere (E6) Andrew (NA) 3 4
Kimberly Van Hecke (NA) Timmy Van Hecke (NA) 2 5
Hannes Corteel (C6) Michiel Corteel (NA) 11 6
Kristof Van Lersberghe (B4) opa Joke 16 7
Hannes Van Goethem (NG) Yorick Pieters (NA) 2 8
Joke Van Severen (NG) Wouter Van Severen (NA) 2 9
Morgane Van Goethem (NG) Kris Van Goethem (NA) 2 10
Joris De Blieck (NA) Mon De Blieck (NA) 2 11
Annelies Gevaert (NG) Mireille (NA) 2 12
Nathan Destoop (NG) Vera Devleesschauwer (NA) 2 13
Jef Verhovert (NG) Jonathan Dhondt (NG) 2 14
Dries Masselis (NA) Kas Masselis (NA) 2 15
Kurt Van den eede (NA) Freddy Van Hecke (NA) 2 16
Sophie Gevaert (NG) Charlotte (NA) 2 17
Joris Coppejans (NA) Marc De Theije (NA) 2 18
Delphine Gevaert (NG) Melanie (NA) 2 19
Duncan Boone (NG) Samira (NA) 2 20
Lucas Elewaut (NA) Dirk Elewaut (NA) 0 21
Warre Marcquebreuck (NA) Luka Marcquebreuck (NA) 0 22
Philip Marcquebreuck (NA) Koen Verschuren (NA) 0 23
Tomasz Orzechowski (NG) Jesse D'Hollander 0 24

GoPro "chinese tafel"

previous   1 2 3 4 5 6 7   next