Jeugd

Mathis Claeys 9de op de 12-uren van de jeugd van TTC Rooigem-Gent

Op de 12-uren van jeugd van TTC Rooigem-Gent werd Mathis Claeys (E6) 9de in de A-finale. Haroun Couvreur (NG) eindigde 8ste in de B-finale

Resultaat A en B-poule 12 uren van de jeugd

 

Mathis Claeys

Mathis Claeys

Haroen Couvreur

Haroen Couvreur

(bron: site TTC Rooigem-Gent)

Fotoalbum Familie- en -vriendentornooi

 Klik op de afbeelding om naar het fotoalbum te gaan (met dank aan Hélène Wets voor de foto's) 

Fotoalbum Familie en -vriendentornooi

Steinerschool De Teunisbloem is de beste tafeltennischool van Gent

Op ons jaarlijks Basisscholentornooi kroonde Steinerschool De Teunisbloem zich tot "De beste tafeltennisschool van Gent". Freinteschool De Boomgaard was het best vertegenwoordigd. De individuele eindwinst was weggelegd voor Ben Mertens (Sint-Lieven Kolegem). Hij haalde het van zijn clubgenoot bij TTC Rooigem-Gent, Loren De Vleeschauwer (Montessori Klimop). Het podium werd trouwens volledig gevuld door spelertjes van TTC Rooigem-Gent, want ook de bronzen medaille komt uit voor onze zusterclub, Louis Van Herreweghe (Sint-Lieven Kolegem). 4de werd Wout Van Zele (Steinerschool De Teunisbloem).

Uitslag:

A-tabel:

1 Ben Mertens Sint-Lieven Kolegem
2 Loren De Vleeschauwer Montessori Klimop
3 Louis Van Herreweghe Sint-Lieven Kolegem
4 Wout Van Zele Steinerschool De Teunisbloem
5 Sin Roeting Steinerschool De Teunisbloem
6 Iziz Tayou Freinetschool Het Trappenhuis
7 Boris Vertongen Steinerschool De Teunisbloem
8 Willem Verdoodt Gaspard De Coligny
9 Théo Du Prez Freinetschool Sterre-spits
10 Han De Greve Freinetschool De Boomgaard
11 Mauro Cuvelier Steinerschool De Teunisbloem
12 Siebe Cnops Freinetschool De Boomgaard
13 Milan Ruiz Freinetschool Het Trappenhuis
14 Corneel Verzeele Sint-Janscollege Oude Bareel
15 Tobias Hepke Zijlstra Steinerschool De Teunisbloem
16 Jean-Alican Delperdange Steinerschool De Teunisbloem

B-tabel:

17 Ebbe Borgognon De Brug
18 Mike Mensah Steinerschool De Teunisbloem
19 Lara Paz Sint-Lieven Kolegem
20 Pio Dupon Freinetschool Het Trappenhuis
21 Mateo Claeys Freinetschool De Loods
22 Bert Muharem Sint-Lieven Kolegem
23 Anaïs Godraind Sint-Lieven Kolegem
24 Guust Van Hecke Freinetschool De Boomgaard

C-tabel:

25 Mahmoud Jaziri Steinerschool De Teunisbloem
26 Nathan De Rae Sint-Lieven Kolegem
27 Maya Decroos Freinetschool De Boomgaard
28 Elçin Furkan Sint-Lieven Kolegem
29 Ibrahiem Talibi Sint-Lieven Kolegem
30 Viktor Kwanten Freinetschool De Boomgaard
31 Max Demyttenaere Freinetschool Het Trappenhuis
32 Otto De Greve Freinetschool De Boomgaard

D-tabel:


33 Titus Meeus Freinetschool De Boomgaard
34 Kaïs Ben Chicka Freinetschool De Loods
35 Bob Colonne Freinetschool De Boomgaard
36 Epimondas Van Rie Freinetschool De Boomgaard

Foto-album:

 

 Video's

Geen jeugdtraining op zaterdag 11 februari

Op zaterdag 11 februari zal er geen jeugdtraining zijn, omdat de zaal dan wordt klaar gezet voor de quiz 's avonds.

Mathis Claeys op de Provinciale Kampioenschappen

Afgelopen zondag nam Mathis Claeys (E6) deel aan de reeks Kadetten op de Provinciale Kampioenschappen te Oosterzele. Hij geraakte er tot in de halve finale, na winst tegen een E4 van Merelbeke. 

"Het was voor Mathis wel een té serieuze uitdaging, maar hij heeft er zeker van genoten en zeker van zijn overwinning tegen E4-ke Maarten"

Resultaten Mathis PK

Mathis Claeys op PK

 

Mathis Claeys op PK

Data VTTL-kampen 2017

 
Maandag 3/4 - vrijdag 7/4 Oordegem
Maandag 17/7- vrijdag 21/7 Blankenberge
Ma 7/8 - vrijdag 11/8 Herentals
Ma 30/10 - vrijdag 3/11 Brugge
 
Praktisch : 240€ eerste inschrijving, 225€ tweede inschrijving (per gezin)
 
Klik hier voor meer informatie.
 
Inschrijven is nu nog niet mogelijk
 

Provinciale Jeugdliga - 2de Fase

Op de 2de fase van de Provinciale Jeugdliga, die plaatsvond afgelopen zondag in het lokaal van TTC Merelbeke, won Mathis Claeys (E6) vijf van zijn zes wedstrijden in de reeks Heren 3 (E2, 2 E6'en en 2 NG's). In de reeks Heren 4 verging het Kwinten Aelbrecht (E6) minder goed: hij kon slechts 1 van zijn 6 matchen winnend afsluiten. Bij de Heren 5 tenslotte wist Haroun Couvreur (NG) te triomferen in 4 van zijn 6 partijen.  

Yannick, Mathis, Kwinten en Haroun geplaatst voor 2de fase provinciale jeugdliga

Yannick Van Lauwe (E2), Mathis Claeys (E6), Kwinten Aelbrecht (E6) en Haroun Couvreur (NG) wisten zich te kwalificeren voor de 2de fase van de provinciale Jeugdliga. Deze zal plaatsvinden op zondag 27 november in het lokaal van TTC Merelbeke.

In de 1ste kwalificatieronde won Mathis zijn 3 matchen telkens met 3-0 (E6 en 2 NG). In de finalepoule (plaatsen 1 - 24) eindigde hij ex-aequou 1ste na winst in 4 van zijn 5 partijen (winst tegen 2 E6'en en NG, verlies tegen E6).

Kwinten won tegen een NG in de kwalificatieronde, maar verloor jammer genoeg ook van een NG en een E6. Hij won wel op overtuigende wijze zijn finalepoule (plaatsen 25 -48) na een 4 op 4.

Haroun tenslotte verloor zijn 3 kwalificatiematchen (3 NG's). In de finalepoule (plaatsen 25 -48) herpakte hij zich echter sterk met 4 winstpartijen op 5.

> Uitslagen 1ste fase en geplaatste spelers 2de fase

Yannick Van Lauwe

Yannick Van Lauwe (E2)

Mathis Claeys

Mathis Claeys (E6)

Kwinten Aelbrecht

Kwinten Aelbrecht (E6)

Haroun Couvreur

Haroun Couvreur (NG)

Taartenslag

Taartenslag

Provinciaal Criterium Jeugd

PROVINCIAAL CRITERIUM: JEUGD – VETERANEN – DAMES - ZONDAG 16 OKTOBER 2016. (bron: PC OVL)

previous   1 2 3 4 5 6   next