Home

Belangrijke data


  • Familietornooi op zaterdag 08 april 2017.

  • Club gesloten vanaf vrijdag 21 tot en met maandag 24 april 2017 omwille van activiteit school.

  • Top 10 van 2016

    Nothing is impossible

    Defense

    Jeugdnieuws - Steinerschool De Teunisbloem is de beste tafeltennischool van Gent

    Op ons jaarlijks Basisscholentornooi kroonde Steinerschool De Teunisbloem zich tot "De beste tafeltennisschool van Gent". Freinteschool De Boomgaard was het best vertegenwoordigd. De individuele eindwinst was weggelegd voor Ben Mertens (Sint-Lieven Kolegem). Hij haalde het van zijn clubgenoot bij TTC Rooigem-Gent, Loren De Vleeschauwer (Montessori Klimop). Het podium werd trouwens volledig gevuld door spelertjes van TTC Rooigem-Gent, want ook de bronzen medaille komt uit voor onze zusterclub, Louis Van Herreweghe (Sint-Lieven Kolegem). 4de werd Wout Van Zele (Steinerschool De Teunisbloem).

    Uitslag:

    A-tabel:

    1 Ben Mertens Sint-Lieven Kolegem
    2 Loren De Vleeschauwer Montessori Klimop
    3 Louis Van Herreweghe Sint-Lieven Kolegem
    4 Wout Van Zele Steinerschool De Teunisbloem
    5 Sin Roeting Steinerschool De Teunisbloem
    6 Iziz Tayou Freinetschool Het Trappenhuis
    7 Boris Vertongen Steinerschool De Teunisbloem
    8 Willem Verdoodt Gaspard De Coligny
    9 Théo Du Prez Freinetschool Sterre-spits
    10 Han De Greve Freinetschool De Boomgaard
    11 Mauro Cuvelier Steinerschool De Teunisbloem
    12 Siebe Cnops Freinetschool De Boomgaard
    13 Milan Ruiz Freinetschool Het Trappenhuis
    14 Corneel Verzeele Sint-Janscollege Oude Bareel
    15 Tobias Hepke Zijlstra Steinerschool De Teunisbloem
    16 Jean-Alican Delperdange Steinerschool De Teunisbloem

    B-tabel:

    17 Ebbe Borgognon De Brug
    18 Mike Mensah Steinerschool De Teunisbloem
    19 Lara Paz Sint-Lieven Kolegem
    20 Pio Dupon Freinetschool Het Trappenhuis
    21 Mateo Claeys Freinetschool De Loods
    22 Bert Muharem Sint-Lieven Kolegem
    23 Anaïs Godraind Sint-Lieven Kolegem
    24 Guust Van Hecke Freinetschool De Boomgaard

    C-tabel:

    25 Mahmoud Jaziri Steinerschool De Teunisbloem
    26 Nathan De Rae Sint-Lieven Kolegem
    27 Maya Decroos Freinetschool De Boomgaard
    28 Elçin Furkan Sint-Lieven Kolegem
    29 Ibrahiem Talibi Sint-Lieven Kolegem
    30 Viktor Kwanten Freinetschool De Boomgaard
    31 Max Demyttenaere Freinetschool Het Trappenhuis
    32 Otto De Greve Freinetschool De Boomgaard

    D-tabel:


    33 Titus Meeus Freinetschool De Boomgaard
    34 Kaïs Ben Chicka Freinetschool De Loods
    35 Bob Colonne Freinetschool De Boomgaard
    36 Epimondas Van Rie Freinetschool De Boomgaard

    Foto-album:

     

     Video's

    Nieuws - Matchen volgende Speelweek

    Clubfoto Jeugd